פורמטים מ”המדף”

לסרטים בפורמט מ”המדף” יש מבנה הפקה ידוע מראש ומחיר קבוע
לקבלת מחירון, אנא פנו אלינו מכאן

כתבת טיול/יום כיף

גם בטיול/ יום כיף לעובדים אתם משקיעים הרבה, כדי שהעובדים יחזרו ממנו מגובשים, שמחים, עם הכרה ברורה שהארגון שלכם הוא מקום שטוב להיות חלק ממנו. כתבת וידאו שמתעדת טיול מחזקת את האפקט שלו, ומאריכה את משך ההשפעה שלו. היא מאפשרת לעובדים שפספסו את הטיול ולמועמדים עתידיים לעבודה להצטרף לחוויה בה השקעתם, ומקבעת אותו בזכרון הקולקטיבי של הארגון.

צוות השטח שלנו כולל כתב/ת וצלם/ת וידאו שיוצרים כתבה מגזינית ובה ראיונות, רגעי היילייטס וויזואלייה שמשקפת היטב את האוירה בטיול, והכל ערוך מהודק וקצבי.

כתבת כנס

אתם מקיימים כנס. משקיעים בו. ולא לחינם. לתוכן ולאווירת הכנס יש חשיבות. יש מסר. כתבת כנס מעבירה את המסר הזה לכל מי שלא זכה להשתתף בכנס. היא נותנת למועצת המנהלים הצצה לעבודה שלכם. היא מכניסה את האירוע המושקע שלכם למאגר הזכרון הקולקטיבי של הארגון.

צוות השטח שלנו כולל כתב/ת וצלם/ת שיוצרים ביחד כתבה מגזינית ובה ראיונות, רגעי היילייטס וויזואלייה שמשקפת היטב את האוירה והכל ערוך מהודק וקצבי.

 • null

  כתבת טיול/יום כיף

  השקעתם המון בטיול?
  הכפילו את הערך שלו בלי להכפיל את התקציב!

 • null

  כתבת כנס

  מכפילה את הערך של הכנס שלכם
  בלי להכפיל את התקציב

סרטון מצטיינים

תרבות נבנית בין השאר דרך סיפוריהם של גיבורים. כאלה שמעזים, מתמידים, גוברים על קשיים, ומגיעים אל קו הסיום מנצחים. אפשר לתגמל מצטיינים ולהוקיר אותם, ואפשר לספר את סיפור ההצלחה שלהם כדי שיהפכו לrole-models.

יש לנו מספר פורמטים סדורים לסרטי מצטיינים שמאפשרים גם לתת הכרה למצטיין ולהודות לו, וגם לספר את עיקרו של סיפור המצויינות ולהופכו לחלק מן התרבות הארגונית.

הודעה חגיגית

מעת לעת אתם רוצים להודיע הודעה חגיגית לכלל העובדים – השקת מוצר, רכישה גדולה, אקזיט קטן, רבעון עם תוצאות פנטסטיות, או פשוט כי נגמרה שנה ותיכף תתחיל עוד אחת.
אפשר לשלוח מייל טקסט סטנדרטי, ואפשר לשלוח וידאו.
פורמט “הודעה חגיגית” מאפשר לכם לתפוס את תשומת הלב של העובדים, ולציין התרחשות יוצאת דופן באמצעות מדיום חגיגי, צבעוני ומוזיקלי.

צוות השטח שלנו כולל כתב/ת וצלם/ת, ומאפשר לכם להחליף הודעה פורמאלית ויבשה בסיפור מעניין, קצבי ולעתים גם משעשע.

 • null

  סרטון הוקרה למצטיינים

  תנו לעובדים המצטיינים שלכם
  משהו להראות בגאווה בבית

 • null

  הודעה חגיגית

  יש לכם הודעה משמעותית להודיע?

  היא ראויה לוידאו מרגש!

ספוטלייט מקצועי בסיסי (על עובד או צוות)

הספוטלייט, או ה”זרקור המקצועי” נותן במה והכרה לעבודה שעושה אחת המחלקות, הצוותים או העובדים, שיש בה תרומה משמעותית לארגון, ואינה מוכרת מספיק  על-ידי כלל עובדי הארגון. מעבר להכרה החשובה שמקבלים כוכבי הספוטלייט, הסוגה הזו מעניקה לכלל עובדי הארגון גאוות יחידה, תחושת מלוכדות ושייכות, והבנה מעמיקה יותר של הbigger picture של הארגון

שמח במשרד

שמח במשרד הוא למעשה קליפ לשיר שאנחנו מפיקים בהשתתפות עובדי הארגון. הפורמט משלב סדנא שמזיזה את העובדים שלכם מעמדת העבודה הרגילה שלהם ונותנת להם קצת צבע וחופש, עם תוצר וידאו מגניב שיתחשק להם להראות בבית ולשלוח לחברים. ניתן לבצעו עם מספר קטן של עובדים, או עם קהל ענק. עבודה נכונה עם הפורמט תעשה באזז סביב הארגון ותמתג אותו כמקום עבודה שמח, מחובר להנאה, חדוות יצירה – ארגון ששווה להיות חלק ממנו!

 • null

  ספוטלייט מקצועי/טכנולוגי

  תנו לעבודה הטובה של העובדים שלכם

  להיראות!

 • null

  שמח במשרד

  תמיד שמח במשרד

  שמח במשרד

  שמח במשרד

  שלנו!

הפקות “Tailor Made”

בהפקות Tailor Made אנחנו לוקחים ביחד אתכם את החופש ליצור סרט שכמוהו עוד לא נעשה!
כל ז’אנר, point of view, וסגנון אמנותי עומדים לרשותנו בשביל להעביר את המסר שלכם.
הכל אפשרי (כל עוד הוא במסגרת התקציב)…

תוכן וידאו לאירוע חגיגי

אתם מכנסים את העובדים לאירוע, ובמסגרת האירוע חשוב לכם להעביר מידע ולשדר מסר.
מה הסיכויים שתצליחו להעביר את המידע או המסר בצורה קליטה יותר, מלהיבה יותר, תוך גירוי חושים רבים יותר ובדרך רותמת יותר, מאשר באמצעות סרט?
יתרון  נוסף של סרט טוב, כחלק מתכני אירוע חגיגי, הוא שהסרט יישאר גם לאחר האירוע, ותוכלו להשתמש בו בהזדמנויות רבות נוספות.

ספוטלייט מקצועי/טכנולוגי – גרסת הבמאי

הספוטלייט, או ה”זרקור המקצועי” נותן במה והכרה לעבודה שעושה אחת המחלקות, למשל עבודה שיש בה תרומה משמעותית לארגון, ואינה מוכרת מספיק  על-ידי כלל עובדי הארגון. מעבר להכרה החשובה שמקבלים כוכבי הספוטלייט, הסוגה הזו מעניקה לכלל עובדי הארגון גאוות יחידה, תחושת מלוכדות ושייכות, והבנה מעמיקה יותר של הbigger picture של הארגון.

ב”ספוטלייט מקצועי – גרסת הבמאי” אנחנו יוצרים קונספט ייחודי לסרט שמתבסס על התחקיר שאנחנו מבצעים אתכם. בניגוד לגרסה הבסיסית המזכירה כתבת מגזין חדשות, ב”גרסת הבמאי” הסרט שלכם יכול להשתייך לכל ז’אנר מעולם הקולנוע – מקומדיית פשע ועד סרט זומבים

 • null

  סרט כתוכן לאירוע חגיגי

  הזמינו את העובדים שלכם לסרט

  על נושא שחשוב לכם לדבר עליו

 • null

  ספוטלייט מקצועי - ``גרסת הבמאי``

  להציג מקצוענות בשפה קולנועית עשירה!

סרטון תדמית לגיוס עובדים

כאשר מועמדים מבצעים את בחירת מקום העבודה שלהם, לוידאו טוב יכולה להיות השפעה ניכרת.
היחס בין ההשקעה בוידאו טוב, לבין ההשפעה שלו על איכות כח האדם העתידי שלכם, (וכפועל יוצא על עתידו של הארגון שלכם), הופך את ההשקעה בוידאו לזניחה. משום כך ארגונים כמו גוגל לא משקיעים בוידאו אחד, אלא מקימים ערוץ וידאו ייעודי רק לגיוס עובדים, ומפרסמים בו עשרות סרטים.
ההגיון הוא פשוט – אין כלי מכירה חזק יותר מוידאו, וכדי שיגיעו אליכם האנשים הטובים ביותר,  אתם רוצים למכור את הארגון שלכם ואת התפקידים בתוכו,בדרך המושכת והיעילה ביותר.

 • null

  סרטון תדמית לגיוס עובדים

  אם באמת חשוב לכם להראות שהארגון שלכם אטרקטיבי

  עשו זאת באמצעות וידאו!

חבילה שנתית –  הפקות וידאו לתקשורת פנים ארגונית

במידה ואתם צופים מראש שיידרשו לכם על-פני תקופה מספר מוצרים/שירותים שלנו, ניצור עבורכם חבילה משולבת, שעשוייה להוביל להוזלה משמעותית בעלותו של כל מוצר/שירות. פנו אלינו באמצעות הטופס, וניצור עבורכם את החבילה המתאימה בדיוק לכם.

 • null

  חבילת שירותי וידאו שנתית

  אמצו את הוידאו כשפה ארגונית!