מי אנחנו

אורי רגב

מנהל מחלקת אודיו

מנהל מחלקת האודיו – הגרנד קומפוזיטור, בוגר האקדמיה למוזיקה בירושלים, מפיק מוזיקלי, כותב ומלחין לקולנוע, תאטרון וניו-מדיה. אורי מביא את הX  פאקטור המוזיקלי גם לעבודה שהיא לכאורה טריוויאלית.

עוד על אורי בhttps://www.florestabeat.com/

 

יואב דוד

אנימטור ראשי

האנימטור הראשי שלנו, האיש שהופך את הAfter Effects ל- After Party, מתרגם רעיונות למהלכים גרפו-דינמיים מבריקים, שמוסיף לסיפורים דוקומנטריים שאנחנו מספרים עוד ניצוצות של חלום בצורה וצבע. האיש והבאבי.

יואב שוהם

מייסד שותף ובמאי ראשי

קלוד ללוש של התקשורת הפנים ארגונית. מתרגם בדמיונו העשיר רעיונות וכוונות לשפה קולנועית וטלויזיונית. ביים ומביים ברבות מן התכניות שראיתם בערוצים 2, 10, 8 ועוד (“ערב טוב עם גיא פינס”, “לילה כלכלי”, “בייבי-בום”, “סוף הדרך”, “ינשופים”, “העולם הבוקר” ועוד רבות. מביים אישית, או במאי אחראי בכל הפרוייקטים שלנו.

ג’יוואן ארי בוסתן

מייסד שותף ומנכ"ל

מייסד שותף ומנכ”ל – מאמין נלהב בWIN WIN, בחיבור סינרגטי בין כשרונות וכישורים של אנשים שונים, ובמפגש אינטימי ואותנטי שמוביל ליצירה איכותית, משמעותית ומשפיעה. לומד להיות השינוי שהוא רוצה לראות בעולם.

הסיפור שלנו 

אנחנו אוהבים לעשות סרטים, ואוהבים סיפורים, ואוהבים אנשים.

יואב שוהם ואני ייסדנו את יוג’ימדיה בשנת 2009.

יואב היה אז כבר במאי טלויזיה מנוסה (ערוצים 2, 10, 8… ערוץ הילדים). אני באתי מניהול שיווק בחברה משפחתית.
אנחנו חברים מהצבא – עשינו קורס חובלים ביחד. אח”כ למדנו במקביל באוניברסיטת תל-אביב.
יואב למד קולנוע ואני… לא, לא למדתי שיווק. למדתי פילוסופיה 🙂
ב2009 החלטנו להקים חברת הפקות וידאו.
שנינו אוהבים לעשות סרטים.
ואוהבים סיפורים טובים.
ואוהבים אנשים.

כשהתחלנו לעשות הפקות וידאו מקצועיות עבור ארגונים, גילינו שהסרטים שהכי טבעי לנו לעשות, הם אלה ששמים את האנשים במרכז, מחזקים את החיבור ביניהם, ונותנים להם תחושת משמעות ושמחה במה שהם עושים. גילינו גם שהכי טבעי לנו לעבוד עם אנשי HR ואנשי תקשורת פנים ארגונית.

בתוך שנים של הפקות וידאו שמתמקדות באנשים ראינו דבר נוסף – תהליך ההפקה הוא לעתים חשוב לא פחות מהסרט שמתקבל ממנו. לאורך זמן רב התייחסנו אל ההיבט הזה כאל תוצר לוואי חביב, אך לאחרונה החלטנו להקדיש לתהליך שאנשים עוברים בנוכחות המצלמה תשומת לב ייחודית:
בשת”פ עם מקצועני יעוץ ארגוני, פסיכותרפיה ווידאותרפיה, הקמנו קטגוריה של סדנאות ופעילויות שעושות שימוש בוידאו לצורך שינויי תפיסה, ייעול תהליכים ושיפור ארגוני. אחד מהבונוסים המעולים של התהליכים האלה, הוא שבסופם מתקבל גם סרט מעולה.

קטגוריה שלישית של שירותים שלנו התהוותה כתוצאה מן המהפכה שעבר עולם הוידאו והטלויזיה עם הופעת הצילום הדיגיטלי והפס הרחב – למי שכבר שכח – רק לפני 10 שנים שידור וידאו היה אפשרי לרשתות טלויזיה בלבד. כיום צילום, עריכה ושידור הם נחלת הכלל – למעשה, עד 2018, 84% מתעבורת האינטרנט תהיה וידאו (לפי סיסקו)
היות שמציאות הטכנולוגית העדכנית שינתה את פני המדיום, גם ארגונים מחוייבים לשנות את יחסם אליו – וכך נולדו השירותים שלנו הקשורים בפיתוח והטמעת יכולות וידאו בארגונים.

חשוב עוד לומר עלינו שמכיון שאנחנו אוהבי אדם, האנשים שאנחנו בוחרים עבור הפרוייקטים שלנו, הם גם כאלה. השילוב שאנחנו מחפשים הוא מקצוענות עם נשמה. משום כך, פרוייקטים שאנחנו מבצעים הם גם יפים ומוקפדים בצד בתוצאה, וגם נעימים ושקטים במהלך הדרך אליה.

אני מזמים אתכם לנסות אותנו ולהנות מדרך נעימה ומשמעותית, שמובילה לתוצאות מעולות.

ג’יוואן ארי בוסתן
מייסד שותף ומנכ”ל יוג’ימדיה